طراحی دکور مغازه

همانطور که میدانید مغازه ی شما تاثیر بسیار زیادی درجهت جذب مشتریان شما دارد و موقعیت کسب و کار شما در گروی خوب نشان دادن محصولاتتان به مشتریان است.

درواقع شما میتوانید مشتری را با طراحی مناسب ویترین مغازه به داخل بکشانید و درآمد خود را زیاد کنید.

ویترین مغازه نه تنها جهت معرفی محصول است بلکه در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد‌.

تمامی فروشندگان میدانند که داشتن ویترینی منحصر به فرد یعنی جذب مشتری بیشتر و به همراه آن کسب درآمد بیشتر.پس میتوان نتیجه گرفت که اولین عنصر تبلیغاتی هر فروشگاه ویترین آن است.

مد شدن یک سبک طراحی ویترین یکنواختی را به همراه دارد.پس مطمئناً مغازه شما بین سایرین گم خواهد شد درنتیجه منحصربه فرد بودن باعث جذابیت بیشتر شما خواهد شد شما هستید که بیشتر دیده میشوید.

استفاده از تمامی فضای ویترین برای نمایش محصولات از اشتباهات رایج فروشندگان است.در این صورت مشتری سردرگم خواهد شد و به جای اینکه به تمامی اجناس فروشگاه دقت نماید باعث می شود آنها را نادیده بگیرد در صورتی که گذاشتن چند نمونه لوکس و عالی از محصولات فروشگاه به مشتریان امکان بررسی دقیق آن کالا را خواهد داد و تاثیر بیشتری بر مشتریان خواهد گذاشت.

متاسفانه اکثر مردم گمان میکنند که طراحی دکوراسیون فروشگاهی کاری پیش پاافتاده است که هر کس از عهده آن بر می آید اما غافل از اینکه طراحی دکور فروشگاه کاری تخصصی است که گروه معماری طرح نو با بهره گیری از معماران و طراحان داخلی نوآور و خلاق میتواند شما را در جذب مشتری بیشتر راهنمایی کند تا شما از فروشگاهتان لذت ببرید.

هنر طراحی دکوراسیون استفاده از متریال های گران قیمت نیست.از اهداف گروه معماری طرح نو حداقل هزینه با بالاترین کیفیت و همچنین خلاقیت و نوآوری در متمایز کردن طراحی فروشگاه شماست.

طراحی دکور مغازه

نورپردازی

علی رغم تصور بعضی فروشندگان نورپردازی در ویترین و فروشگاه نیاید زیاد باشد زیرا اذیت کننده است و به جای جذب مشتری را فراری میدهد.پس با نورپردازی مناسب و توجه به بافت و رنگ شاخص میتوانید باعث جذب بیشتر مشتری خواهد بود.

نورپردازی هوشمندانه نورپردازی است که متناسب با ویترین مغازه شدت و ضعف متغیری داشته باشد.استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون مغازه تحریک کننده و شاد کننده است و فضا صمیمی تر جلوه میکند.با توجه به ابعاد ویترین و مغازه استفاده از رنگ های گرم یا سرد برای دکور مغازه پیشنهاد میشود.شما همراهان گرامی میتوانید با بهرگیری از متخصصین گروه معماری طرح نو در زمینه نورپردازی و طراحی داخلی و ویترین های فروشگاهی خود را به سمت و سویی پر مخاطب بکشانید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.

اگر به دنبال مغازه و فروشگاهی خاص هستید طراحی دکور مغازه اصفهان و طراحی داخلی مغازه اصفهان خود را به گروه معماری طرح نو بسپارید .

با ما متفاوت دیده شوید.