معماری برای زندگی خصوصی و حرفه ای ما سرپناه می سازد، اما ساختمان خوب تفکر معمار را نیز به فضایی تبدیل می کند که بر تفکر دیگران تأثیر می گذارد.
معماری مطلوب برای زندگی ایرانی

گروه معماری طرح نو در سال 1385 برای طراحی و اجرای پروژه های معماری تاسیس شد.هدف این گروه بر پایه ی طراحی فضاهای با کیفیت مطلوب برای زندگی انسان ها ست.در معماری امروزی با طرح هایی زیبا مواجه می شویم که انسان را در نگاه اول شیفته خود می کند ولی پس از اندکی همنشینی در فضا کاربران را درگیر خود می کند به گونه ای که هدف و کارکرد اصلی فضا که ایجاد رفاه آسایش و آرامش بیشتر است را زیر سوال می برد.
هدف اصلی معماری همواره در سه واژه ی کلیدی: ” استحکام، آسایش و زیبایی بوده است که امروزه برخی معماران و کارفرمایان بیشتر به جنبه های زیبایی اثر می پردازند. چالش همنشینی این سه واژه در کنار یکدیگر به گونه ای که بهترین شرایط و امکان) استفاده کاربران را به هر موضوعی است که این گروه همواره به آن پرداخته است. در پروسه ی طراحی هیچ یک از یان سه واژه نمی توان حذف یا کمرنگ کرد.
متأسفانه برخی از همکاران ما با توجه به نیاز جامعه به تجمل گرایی و زیبایی صرفاً با ارائه از طرح های غیرمفهومی و زیبایی های پوسته ای توانسته اند مشتریان خود را مجاب به اجرای طرح هایی اینچنین کنند. گروه معماری طرح نو در راستای اهداف ذکر شده در ابتدا با توجه به نیازهای کارفرمایان و پیوند آن ها با اصول معماری در پس طراحی اصولی و خلاقانه محیط است. همکاری این گروه با متخصصین مربوطه و هماهنگی آن ها جهت بهترین و حرفه ای ترین اجرا از اقدامات بعدی در زمینه ی طراحی فضاهایی با کیفیت می باشد.

از مهمترین افتخارات ما اعتماد کارفرمایان نسبت به خدمات ما بوده است.بررسی پروژه های گروه معماری طرح نو نمایانگر کیفیت و خلاقیت و همچنین تلاش برای بازشماسی زیبایی و کیفیت فضایی به مردم است.

طراحی بیش از 3500متر بربع ساختمان های بازسازی شده، طراحی بیش از 24000 متر مربع پلان هایی با کیفیت و پاسخگو به نیاز های ساکنین و داشتن ده ها پروژه ی نماسازی در شهر اصفهان و چند شهر دیگر از افتخارات کروه معماری طرح نو می باشد.
گروه معماری طرح نو پس از سال ها تجربه در عرصه ی فرآیند طراحی معماری شکل گیری شاخصه های اصلی و روشهای معماری اکنون در خدمت کارفرمایان گرامی جهت پاسخگویی به نیازهای معماری ایشان می باشد.

از مزایای این گروه نیروی انسانی جوانی است که تمامی توان خود را بر این گزارده اند تا با کیفیت ترین پروژه ها را به مرحله ی بهره برداری برسانند.

سوابق تحصیلی مدیریت
سرکارخانم مهندس زهرا فروغی
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 18/83
فارغ التحصیل کارشناسی در رشته مهندسی معماری از دانشگاه آزاد خوراسگان اصفهان با معدل 18/60
کسب رتبه ی اول استانی در مسابقات مهارتی پژوهش در سال 1387
کسب رتبه ی سوم کشوری در مسابقات مهارتی پژوهش در سال 1387
دارای چندین مقاله داخلی و بین المللی
دارای پروانه اشتغال به کار مهندسی در زمینه ی طراحی معماری از وزارت راه و شهرسازی
دارای پروانه اشتغال کار مهندسی در زمینه نظارت معماری از وزارت راه و شهرسازی